Spawanie


Spawanie

Stosowane technologie spawania to TIG, MIG i MAG. Używamy ich do spawania blach, kształtowników, prętów, rur i innych materiałów konstrukcyjnych.

Metoda TIG pozwala na uzyskiwanie najwyższej jakości spoin w stalach niestopowych i niskostopowych, stalach nierdzewnych i innych stalach wysokostopowych. Spawamy blachy o grubości od 0,5 mm. Grubsze materiały spawamy w technologii MIG i MAG uzyskując wysokie wydajności procesu spawania. Spawalnia jest wyposażona w pełni profesjonalne urządzenia do metody TIG.

Półautomat spawalniczy firmy BESTER typ MAGSTER-280 to w pełni przemysłowy migomat do spawania średnich i lekkich konstrukcji.
Seria Powertec 300C firmy Lincoln to półautomat spawalniczy przystosowany do spawania blach cienkich i lekkich konstrukcji stalowych.


Wysokowydajne urządzenie do spawania metodą TIG i MMA prądem stałym i przemiennym (AC/DC) o znamionowym prądzie spawania 300A.
Invertec V270-T pulse to wysokiej klasy inwertorowe źródło prądu firmy Lincoln do spawania metodą TIG-DC prądem pulsacyjnym oraz metodą MMA (elektrodami otulonymi.