Frezowanie CNC


Frezowanie CNC

Frezowanie CNC
W celu spełnienia wymagań naszych klientów, nasz park maszynowy wciąż jest unowocześniany. Kładziemy duży nacisk na numeryczną obróbkę frezowaniem. Przy wykorzystaniu 4 osiowych centrów obróbkowych ze stołem obrotowym o wymiarach 1035 x 560mm i możliwością obciążenia do 1000 kg chcemy wszechstronnie realizować dowolne zadania.

Ogniwa łańcuchowe

Ogniwa Celaschi
Dla klientów z branży drzewnej produkujemy części zamienne łańcuchów do czopiarek takich firm jak Celaschi. Wykonujemy ogniwa łańcuchowe oraz czopy.


Stoły podciśnieniowe

Stoły podciśnieniowe
Naszą specjalnością jest produkcja podciśnieniowych stołów do ploterów laserowych. Rozwiązania podciśnieniowe mają zastosowanie wszędzie tam gdzie wymaga się właściwego przylegania obrabianego materiału do stołu podtrzymującego. Przykłady obrabianych materiałów: folie z tworzyw sztucznych takich jak poliwęglan, poliester i poliimid, cienkie blachy czy elementy drewniane. Nasze stoły wykonywane są z jednolitej bryły odprężonego stopu aluminium. Zastosowaliśmy własne innowacyjne rozwiązanie konstrukcyjne i wyeliminowaliśmy wady, które występują w stołach montowanych przez producentów maszyn. Wykonujemy stoły podciśnieniowe takich producentów jak: GCC, Trotec i inne wg otrzymanego wzoru lub dokumentacji klienta.